VMware Workspace ONE

Podpořte a zjednodušte vzdálenou práci levným a bezpečným způsobem

Co je to VMware Workspace ONE?

Jedná se softwarové řešení, díky kterému dokážete spravovat všechny druhy koncových zařízení (mobilní zařízení, desktopy, čtečky kódů aj.). Řešení se vyznačuje rychlým nasazením, jednoduchou obsluhou a velkým množstvím funkcionalit, jako jsou vzdálená správa zařízení a aplikací, přehledná správa přístupových práv a politik, vzdálené doručování obsahu a mnoho dalších.

Benefity

Nízké náklady

Díky rychlému nasazení a minimálním nárokům na zdroje pro správu lze považovat VMware Workspace ONE za řešení, které přináší významnou úsporu v nákladech. Řešení je snadno propojitelné se všemi běžně dostupnými podnikovými aplikacemi (MS Office 365 aj, MS Exchange aj.), zároveň zaručuje automatickou správu i aktualizace aplikací a mnoho dalšího.
~

Vysoká bezpečnost

Zařízení, která jsou pod správou VMware Workspace ONE se vyznačují vysokou bezpečností proti zneužití neoprávněnými osobami a únikům dat. Nastavením politik lze korigovat využívání zařízení a podnikových aplikací na úrovni zařízení i uživatele. Tunelové propojení s podnikovými aplikacemi navíc zabezpečí komunikaci proti případným únikům dat. Samozřejmostí je také zabezpečení při ztrátě či odcizení koncového zařízení.

Uživatelská přívětivost

Díky vzdálenému doručování aplikací, „Single sign-on“ principu a přehledné nativní konzoli je řešení přívětivé jak pro uživatele tak i pro správce. VMware Workspace ONE umožní přístup k e-mailu, kalendáři a podnikovým dokumentům, ale zároveň zabezpečí možnosti úprav a sdílení příloh a souborů. Uživatel tak není nijak omezen ale firma je chráněna.

Jaké jsou edice a jejich funkcionalita?

Podrobnější informace o tom, jaké jsou edice, jejich funkcionalita, produktové listy aj. naleznete na oficiálních stránkách produktu.

Gartner

Ověřte si technologii VMware Workspace ONE dle společnosti Gartner.

Jak pracovat odkudkoli?

Podívejte se na řešení VMware Anywhere Workspace

Nechte si poradit od VMware Senior Solution Engineera Michala Minaříka, jak bezpečně a jednoduše zprostředkovat možnost práce pro všechny vaše zaměstnance odkudkoli.

Stáhněte si zdarma náš e-book

Získejte to, co potřebujete, abyste pomohli vzdáleným pracovníkům uspět

Jak si 8 společností urychlilo cestu k úspěchu: Řešení VMware Anywhere Workspace

V našem e-booku se dozvíte, jak IT týmy z osmi různých společností využily řešení VMware Anywhere Workspace, která jim pomohla:

  • reagovat na současné výzvy,
  • přizpůsobit se novým způsobům práce,
  • urychlit tvorbu a realizaci strategií pro práci na dálku.

Nezmeškejte tuto příležitost poučit se z úspěchu druhých a využijte nabyté informace k tomu, aby vaše firma byla odolnější, inovativnější a dokázala rychle růst a odlišit se od ostatních.

Souhlas

Jak začít s VMware Workspace ONE?

Otestovat řešení je možné v cloudovém demu VMware TestDrive. Pro vytvoření přístupu nás prosím kontaktujte. V testovacím prostředí jsou předpřipravené jednotlivé scénáře a lze otestovat chování a správu jednotlivých komponent.

Případně kontaktujte naše specialisty, kteří Vám rádi poskytnou konzultaci a provedou Vás světem VMware Workspace ONE!